δισφαιρίσεις xi

Διεθνείς συμμετοχές

Tranlate Language

Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Μπάσκετ

Λαμβάνοντας υπόψη τις ιδιαιτερότητες του Πανεπιστημιακού Αθλητισμού, ειδικώς μάλιστα στο πλαίσιο κάποιου Πανεπιστημίου Κοινωνικών και Πολιτικών Επιστημών όπως αναγράφεται και στον πλήρη τίτλο του Ιδρύματος, το Γυμναστήριο του Παντείου Πανεπιστημίου, σε συνεργασία με το Αμίλλημα - Ερευνητικό Κέντρο Παιχνιδιού και Άσκησης, διεξάγει κατά ιδιαίτερο, μα και πρωτότυπο τρόπο, τις διοργανώσεις των ομαδικών αθλοπαιδιών.

 

Στο πλαίσιο αυτής της πρωτοβουλίας διοργανώνεται Πρωτάθλημα Μπάσκετ μεταξύ φοιτητικών ομάδων, όπου πέραν των γνωστών κανονισμών του Αγωνίσματος θα επιτρέπεται στις αντίπαλες ομάδες να καταθέσουν κι επιπλέον προτάσεις όρων που επιθυμούν να ισχύσουν στο επικείμενο παιχνίδι τους, το οποίο δικαιούνται εξίσου να καθορίσουν. Οι φοιτητές-τριες που ενδιαφέρονται για το αγώνισμα καλούνται να παρακολουθούν τις ανακοινώσεις, να καταθέσουν τις προτάσεις τους και να εκδηλώσουν το ενδιαφέρον τους.

Ονοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Στοιχεία Επικοινωνίας
Βεβαίωση υγείας:
Επιλογή:
Ημερομηνία:*
Word Verification:

 

α.α

Ομάδα α

Ομάδα β

Ημερομηνία

Ώρα

 

 

 

 

 

83

Παραλίες

Απάλευτοι

Πε 13 Μαρτίου

10.45

 

 

 

 

 

84

Δ.Ε.Σ. Β έτος

Χάροι

Πε 13 Μαρτίου

10.45

 

 

 

 

 

85

Encrypted

Πλατυέλμινθες

Πε 13 Μαρτίου

11.45

 

 

 

 

 

86

Ε.Τ.Τ. 7

Αλκοολικοί Αστέρες

Πε 13 Μαρτίου

11.45

 

 

 

 

 

87

Χαρισ-ματικοί

Βαλντάνο 2

Τρ 18 Μαρτίου

10.45

 

 

 

 

 

88

Αγγουρίδες

Dream team

Τρ 18 Μαρτίου

10.45

 

 

 

 

 

89

(Ν)τοπατζήδες

Pistols

Τρ 18 Μαρτίου

11.45

 

 

 

 

 

90

Δημοσιοβλάχοι

Ελπίδα

Τρ 18 Μαρτίου

11.45

 

* Το πρόγραμμα των υπόλοιπων αγώνων θα ακολουθήσει προσεχώς.

Όλοι οι αγώνες γίνονται στο κλειστό γυμναστήριο, Ιππώνακτος 36 Ν. Κόσμος.

 

α.α

Ομάδα α

Ομάδα β

Ημερομηνία

Ώρα

73

Πικ εν Ρολ

Δημοσιοβλάχοι

Πε 6 Μαρτίου

11.00

74

Βαλντάνο 2

Άτιτλοι

Πε 6 Μαρτίου

11.00

75

Καροτσάκια

Αλάνια

Πε 6 Μαρτίου

11.00

76

Pistols

Ε.Τ.Τ. 7

Πε 6 Μαρτίου

11.00

 

 

 

 

 

 

Όποια ομάδα δεν προσέλθει αποκλείεται οριστικά από την επόμενη φάση στην οποία κατόπιν αγώνων

θα προκριθούν 4 ομάδες.


 

α.α

Ομάδα α

Ομάδα β

Ημερομηνία

Ώρα

37

Δ.Ε.Σ. Β έτος

Χαρισ-ματικοί

Πε 9 Ιανουαρίου

10.00

38

Αλάνια

Δημοσιοβλάχοι

Πε 9 Ιανουαρίου

10.00

39

Δημοσιοβλάχοι

Δ.Ε.Σ. Β έτος

Πε 9 Ιανουαρίου

11.00

40

Χαρισ-ματικοί

Αλάνια

Πε 9 Ιανουαρίου

11.00

41

Dream team

Βαλντάνο 2

Πε 9 Ιανουαρίου

11.30

42

(Ν)τοπατζήδες

Μια Μαρες

Πε 9 Ιανουαρίου

11.30

43

Μια Μαρες

Dream team

Πε 9 Ιανουαρίου

12.30

44

Βαλντάνο 2

(Ν)τοπατζήδες

Πε 9 Ιανουαρίου

12.30

45

Ελπίδα

Αλκοολικοί Αστέρες

Τρ 14 Ιανουαρίου

10.00

46

Καροτσάκια

Ναυλωμένοι

Τρ 14 Ιανουαρίου

10.00

47

Ναυλωμένοι

Ελπίδα

Τρ 14 Ιανουαρίου

11.00

48

Αλκοολικοί Αστέρες

Καροτσάκια

Τρ 14 Ιανουαρίου

11.00

49

Παραλίες

Αγγουρίδες

Τρ 14 Ιανουαρίου

11.30

50

Πικ εν Ρολ

Δ.Ε.Σ. Α έτος

Τρ 14 Ιανουαρίου

11.30

51

Δ.Ε.Σ. Α έτος

Παραλίες

Τρ 14 Ιανουαρίου

12.30

52

Αγγουρίδες

Πικ εν Ρολ

Τρ 14 Ιανουαρίου

12.30

53

Pistols

Πλατυέλμινθες

Πε 16 Ιανουαρίου

10.00

54

Απάλευτοι

Άτιτλοι

Πε 16 Ιανουαρίου

10.00

55

Άτιτλοι

Pistols

Πε 16 Ιανουαρίου

11.00

56

Πλατυέλμινθες

Απάλευτοι

Πε 16 Ιανουαρίου

11.00

57

Χάροι

Επτά Νάνοι

Πε 16 Ιανουαρίου

11.30

58

Encrypted

Ε.Τ.Τ. 7

Πε 16 Ιανουαρίου

11.30

59

Ε.Τ.Τ. 7

Χάροι

Πε 16 Ιανουαρίου

12.30

60

Επτά Νάνοι

Encrypted

Πε 16 Ιανουαρίου

12.30

 

 

 

 

 

 

* Το πρόγραμμα των υπόλοιπων αγώνων θα ακολουθήσει προσεχώς.

Όλοι οι αγώνες γίνονται στο κλειστό γυμναστήριο, Ιππώνακτος 36 Ν. Κόσμος.

α.α

Ομάδα α

Ομάδα β

Ημερομηνία

Σκορ

1

Απάλευτοι

Δ.Ε.Σ. Α έτος

Πε 7 Νοεμβρίου

3 - 1

2

Δ.Ε.Σ. Β έτος

Επτά Νάνοι

Πε 7 Νοεμβρίου

2 - 1

3

Απάλευτοι

Δ.Ε.Σ. Β έτος

Πε 28 Νοεμβρίου

3 - 0

4

Επτά Νάνοι

Δ.Ε.Σ. Α έτος

Πε 28 Νοεμβρίου

3 - 0

5

Dream team

Encrypted

Τρ 12 Νοεμβρίου

3 - 0

6

Χαρισ-ματικοί

Άτιτλοι

Τρ 12 Νοεμβρίου

3 - 0

7

Άτιτλοι

Dream team

Πε 19 Δεκεμβρίου

1 - 2

8

Encrypted

Χαρισ-ματικοί

Τρ 3 Δεκεμβρίου

0 - 3

9

Βαλντάνο 2

Ε.Τ.Τ. 7

Πε 5 Δεκεμβρίου

3 - 0

10

Ελπίδα

Αλάνια

Πε 5 Δεκεμβρίου

3 - 0

11

Αλάνια

Βαλντάνο 2

Πε 14 Νοεμβρίου

0 - 3

12

Ε.Τ.Τ. 7

Ελπίδα

Τρ 17 Δεκεμβρίου

3 - 0

13

(Ν)τοπατζήδες

Αλκοολικοί Αστέρες

Τρ 19 Νοεμβρίου

0 - 3

14

Δημοσιοβλάχοι

Παραλίες

Τρ 10 Δεκεμβρίου

0 - 3

15

Παραλίες

(Ν)τοπατζήδες

Τρ 19 Νοεμβρίου

3 - 0

16

Αλκοολικοί Αστέρες

Δημοσιοβλάχοι

Τρ 10 Δεκεμβρίου

1 - 2

17

Αγγουρίδες

Καροτσάκια

Πε 21 Νοέμβρίου

2 - 2

18

Καροτσάκια

Pistols

Πε 21 Νοέμβρίου

0 - 3

19

Pistols

Αγγουρίδες

Πε 12 Δεκεμβρίου

1 - 2

20

Αγγουρίδες

Mια Μάρες

Πε 12 Δεκεμβρίου

3 - 0

21

Χάροι

Πικ εν Ρολ

Τρ 26 Νοεμβρίου

1 - 2

22

Πλατυέλμινθες

Χάροι

Πε 12 Δεκεμβρίου

0 - 3

23

Πικ εν Ρολ

Πλατυέλμινθες

Πε 12 Δεκεμβρίου

0 - 3

24

Πλατυέλμινθες

Ναυλωμένοι

Τρ 26 Νοεμβρίου

3 - 0

25

Δ.Ε.Σ. Α έτος

Δ.Ε.Σ. Β έτος

Πε 28 Νοεμβρίου

0 - 3

26

Απάλευτοι

Επτά Νάνοι

Πε 28 Νοεμβρίου

0 - 3

27

Dream team

Χαρισ-ματικοί

Τρ 3 Δεκεμβρίου

2 - 1

28

Encrypted

Άτιτλοι

Τρ 12 Νοεμβρίου

3 - 0

29

Βαλντάνο 2

Ελπίδα

Πε 5 Δεκεμβρίου

0 - 3

30

Ε.Τ.Τ. 7

Αλάνια

Πε 5 Δεκεμβρίου

0 - 3

31

(Ν)τοπατζήδες

Δημοσιοβλάχοι

Τρ 10 Δεκεμβρίου

3 - 0

32

Αλκοολικοί Αστέρες

Παραλίες

Τρ 19 Νοεμβρίου

1 - 2

33

Καροτσάκια

Mια Μάρες

Πε 12 Δεκεμβρίου

3 - 0

34

Mια Μάρες

Pistols

Τρ 17 Δεκεμβρίου

3 - 0

35

Ναυλωμένοι

Πικ εν Ρολ

Πε 12 Δεκεμβρίου

0 - 3

36

Ναυλωμένοι

Χάροι

Πε 12 Δεκεμβρίου

0 - 3

* Το πρόγραμμα των υπόλοιπων αγώνων θα ακολουθήσει προσεχώς.

Όλοι οι αγώνες γίνονται στο κλειστό γυμναστήριο, Ιππώνακτος 36 Ν. Κόσμος.

 

α.α Ομάδα α Ομάδα β Ημερομηνία Ώρα
1 Απάλευτοι Δ.Ε.Σ. Α έτος Πε 7 Νοεμβρίου 10.45
2 Δ.Ε.Σ. Β έτος Επτά Νάνοι Πε 7 Νοεμβρίου 10.45
3 Δ.Ε.Σ. Α έτος Απάλευτοι Πε 7 Νοεμβρίου 12.00
4 Επτά Νάνοι Δ.Ε.Σ. Β έτος Πε 7 Νοεμβρίου 12.00
5 Dream team Encrypted Τρ 12 Νοεμβρίου 10.45
6 Χαρισ-ματικοί Άτιτλοι Τρ 12 Νοεμβρίου 10.45
7 Άτιτλοι Dream team Τρ 12 Νοεμβρίου 12.00
8 Encrypted Χαρισ-ματικοί Τρ 12 Νοεμβρίου 12.00
9 Βαλντάνο 2 Ε.Τ.Τ. 7 Πε 14 Νοεμβρίου 10.45
10 Ελπίδα Αλάνια Πε 14 Νοεμβρίου 10.45
11 Αλάνια Βαλντάνο 2 Πε 14 Νοεμβρίου 12.00
12 Ε.Τ.Τ. 7 Ελπίδα Πε 14 Νοεμβρίου 12.00
13 (Ν)τοπατζήδες Αλκοολικοί Αστέρες Τρ 19 Νοεμβρίου 10.45
14 Δημοσιοβλάχοι Παραλίες Τρ 19 Νοεμβρίου 10.45
15 Παραλίες (Ν)τοπατζήδες Τρ 19 Νοεμβρίου 12.00
16 Αλκοολικοί Αστέρες Δημοσιοβλάχοι Τρ 19 Νοεμβρίου 12.00

 

* Το πρόγραμμα αγώνων των υπόλοιπων ομάδων θα ακολουθήσει προσεχώς.

Όλοι οι αγώνες γίνονται στο κλειστό γυμναστήριο, Ιππώνακτος 36 Ν. Κόσμος.