δισφαιρίσεις xi

Διεθνείς συμμετοχές

Tranlate Language

Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Mini Soccer

Λαμβάνοντας υπόψη τις ιδιαιτερότητες του Πανεπιστημιακού Αθλητισμού, ειδικώς μάλιστα στο πλαίσιο κάποιου Πανεπιστημίου Κοινωνικών και Πολιτικών Επιστημών όπως αναγράφεται και στον πλήρη τίτλο του Ιδρύματος, το Γυμναστήριο του Παντείου Πανεπιστημίου, σε συνεργασία με το Αμίλλημα - Ερευνητικό Κέντρο Παιχνιδιού και Άσκησης, διεξάγει κατά ιδιαίτερο, μα και πρωτότυπο τρόπο, τις διοργανώσεις των ομαδικών αθλοπαιδιών.

Στο πλαίσιο αυτής της πρωτοβουλίας διοργανώνεται Πρωτάθλημα Mini Soccer μεταξύ φοιτητικών ομάδων, όπου πέραν των γνωστών κανονισμών του Αγωνίσματος θα επιτρέπεται στις αντίπαλες ομάδες να καταθέσουν κι επιπλέον προτάσεις όρων που επιθυμούν να ισχύσουν στο επικείμενο παιχνίδι τους, το οποίο δικαιούνται εξίσου να καθορίσουν. Οι φοιτητές-τριες που ενδιαφέρονται για το αγώνισμα καλούνται να παρακολουθούν τις ανακοινώσεις, να καταθέσουν τις προτάσεις τους και να εκδηλώσουν το ενδιαφέρον τους.

ΟΝΟΜΑΣΙΑ ΟΜΑΔΑΣ ΜΙΝΙ SOCCER
ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΠΑΙΚΤΩΝ (Αναφέρετε αυτά τα στοιχεία που γνωρίζετε σίγουρα - έστω όχι όλα καταρχήν κι επανέρχεστε)
ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (Ο αποστολέας της δήλωσης θεωρείται ως ο υπεύθυνος Α')
Ημερομηνία:*
Word Verification:

 

 

α.α

Ομάδα α΄

Ομάδα β΄

Ημερομηνία

Αποτελέσματα

1.

Σκύλοι

Ελεγκτές F.C.

Δευτέρα 19/11/2018

4-4

2.

Προποτζήδες

ΠΑ.ΠΕΙ

Δευτέρα 19/11/2018

7-3

3.

5G

Κοινωνική Πολιτική

Δευτέρα 19/11/2018

4-0

4.

Αστέρας Παντείου

Πύραυλος

Δευτέρα 19/11/2018

3-5

5.

Λάς Κλάμας

Σκύλοι

Τετάρτη 21/11/2018

7-2

6.

Ελεγκτές F.C.

Προποτζήδες

Τετάρτη 21/11/2018

5-3

7.

Jack Daniels

5G

Τετάρτη 21/11/2018

1-4

8.

Κοινωνική Πολιτική

Αστέρας Παντείου

Τετάρτη 21/11/2018

3-7

9.

ΠΑ.ΠΕΙ

Λάς Κλάμας

Δευτέρα 26/11/2018

6-6

10.

Προποτζήδες

Σκύλοι

Δευτέρα 26/11/2018

3-0

11.

Πύραυλος

Jack Daniels

Δευτέρα 26/11/2018

0-3

12.

Αστέρας Παντείου

5G

Δευτέρα 26/11/2018

3-2

13.

ΠΑ.ΠΕΙ

Ελεγκτές F.C.

Τετάρτη 28/11/2018

4-12

14.

Λάς Κλάμας

Προποτζήδες

Τετάρτη 28/11/2018

6-5

15.

Πύραυλος

Κοινωνική Πολιτική

Τετάρτη 28/11/2018

6-2

16.

Jack Daniels

Αστέρας Παντείου

Τετάρτη 28/11/2018

3-7

17.

Σκύλοι

ΠΑ.ΠΕΙ

Δευτέρα 03/12/2018

5-1

18.

Ελεγκτές F.C.

Λάς Κλάμας

Δευτέρα 03/12/2018

4-10

19.

5G

Πύραυλος

Δευτέρα 03/12/2018

3-2

20.

Κοινωνική Πολιτική

Jack Daniels

Δευτέρα 03/12/2018

3-5

21.

Sourouklemedes

Σκύλοι

Τετάρτη 05/12/2018

4-5

22.

Aμπαλαδέρος

5G

Τετάρτη 05/12/2018

3-7

23.

Ελεγκτές F.C.

Sourouklemedes

Τετάρτη 05/12/2018

4-3

24.

Κοινωνική Πολιτική

Aμπαλαδέρος

Τετάρτη 05/12/2018

3-0

25.

Sourouklemedes

Προποτζήδες

Δευτέρα 10/12/2018

1-8

26.

Aμπαλαδέρος

Αστέρας Παντείου

Δευτέρα 10/12/2018

3-9

27.

ΠΑ.ΠΕΙ

Sourouklemedes

Δευτέρα 10/12/2018

6-4

28.

Πύραυλος

Aμπαλαδέρος

Δευτέρα 10/12/2018

5-2

29.

Sourouklemedes

Λάς Κλάμας

Τετάρτη 12/12/2018

5-8

30.

Aμπαλαδέρος

Jack Daniels

Τετάρτη 12/12/2018

2-5

31.

Ελεγκτές F.C.

Σκύλοι

Τετάρτη 12/12/2018

6-6

32.

ΠΑ.ΠΕΙ

Προποτζήδες

Τετάρτη 12/12/2018

1-4

33.

Κοινωνική Πολιτική

5G

Δευτέρα 17/12/2018

4-9

34.

Πύραυλος

Αστέρας Παντείου

Δευτέρα 17/12/2018

3-1

35.

Σκύλοι

Λάς Κλάμας

Δευτέρα 17/12/2018

6-1

36.

Προποτζήδες

Ελεγκτές F.C.

Δευτέρα 17/12/2018

11-9

37.

5G

Jack Daniels

Τετάρτη 19/12/2018

11-2

38.

Αστέρας Παντείου

Κοινωνική Πολιτική

Τετάρτη 19/12/2018

5-1

39.

Λάς Κλάμας

ΠΑ.ΠΕΙ

Τετάρτη 19/12/2018

4-4

40.

Σκύλοι

Προποτζήδες

Τετάρτη 19/12/2018

5-9

41.

Jack Daniels

Πύραυλος

Τετάρτη 05/12/2018

5-13

42.

5G

Αστέρας Παντείου

Τετάρτη 05/12/2018

3-5

43.

Ελεγκτές F.C.

ΠΑ.ΠΕΙ

Τετάρτη 05/12/2018

10-2

44.

Προποτζήδες

Λάς Κλάμας

Τετάρτη 05/12/2018

7-5

45.

Κοινωνική Πολιτική

Πύραυλος

Δευτέρα 10/12/2018

2-6

46.

Αστέρας Παντείου

Jack Daniels

Δευτέρα 10/12/2018

9-2

47.

ΠΑ.ΠΕΙ

Σκύλοι

Δευτέρα 10/12/2018

3-9

48.

Λάς Κλάμας

Ελεγκτές F.C.

Δευτέρα 10/12/2018

4-8

49.

Πύραυλος

5G

Τετάρτη 12/12/2018

10-8

50.

Jack Daniels

Κοινωνική Πολιτική

Τετάρτη 12/12/2018

7-7

51.

Σκύλοι

Sourouklemedes

Τετάρτη 12/12/2018

10-1

52.

5G

Aμπαλαδέρος

Τετάρτη 12/12/2018

8-6

53.

Sourouklemedes

Ελεγκτές F.C.

Δευτέρα 17/12/2018

3-4

54.

Aμπαλαδέρος

Κοινωνική Πολιτική

Δευτέρα 17/12/2018

2-5

55.

Προποτζήδες

Sourouklemedes

Δευτέρα 17/12/2018

4-0

56.

Αστέρας Παντείου

Aμπαλαδέρος

Δευτέρα 17/12/2018

6-2

57.

Sourouklemedes

ΠΑ.ΠΕΙ

Τετάρτη 19/12/2018

2-5

58.

Aμπαλαδέρος

Πύραυλος

Τετάρτη 19/12/2018

4-7

59.

Λάς Κλάμας

Sourouklemedes

Τετάρτη 19/12/2018

6-4

60.

Jack Daniels

Aμπαλαδέρος

Τετάρτη 19/12/2018

3-0

61.

Προποτζήδες

Πύραυλος

Δευτέρα 08/04/2019

0-3

62.

Αστέρας Παντείου

Ελεγκτές F.C.

Δευτέρα 08/04/2019

3-4

63.

5G

Σκύλοι

Δευτέρα 08/04/2019

4-4

64.

Λάς Κλάμας

Κοινωνική Πολιτική

Δευτέρα 08/04/2019

2-2

65.

Προποτζήδες

Αστέρας Παντείου

Τετάρτη 10/04/2019

4-8

66.

Πύραυλος

Ελεγκτές F.C.

Τετάρτη 10/04/2019

6-2

67.

5G

Λάς Κλάμας

Τετάρτη 10/04/2019

9-5

68.

Σκύλοι

Κοινωνική Πολιτική

Τετάρτη 10/04/2019

4-1

69.

Ελεγκτές F.C.

Προποτζήδες

Δευτέρα 15/04/2019

0-2

70.

Σκύλοι

Πύραυλος

Δευτέρα 15/04/2019

3-9

71.

Αστέρας Παντείου

Λάς Κλάμας

Δευτέρα 15/04/2019

4-1

72.

Κοινωνική Πολιτική

5G

Δευτέρα 15/04/2019

4-11

73.

5G

Προποτζήδες

Τετάρτη 17/04/2019

6-6

74.

Πύραυλος

Λάς Κλάμας

Τετάρτη 17/04/2019

7-3

75.

Σκύλοι

Αστέρας Παντείου

Τετάρτη 17/04/2019

0-1

76.

Ελεγκτές F.C.

Κοινωνική Πολιτική

Τετάρτη 17/04/2019

8-8

77.

Σκύλοι

Προποτζήδες

Δευτέρα 06/05/2019

0-5

78.

Κοινωνική Πολιτική

Πύραυλος

Δευτέρα 06/05/2019

7-7

79.

Αστέρας Παντείου

5G

Δευτέρα 06/05/2019

4-8

80.

Λάς Κλάμας

Ελεγκτές F.C.

Δευτέρα 06/05/2019

3-3

81.

Πύραυλος

5G

Τετάρτη 08/05/2019

8-3

82.

Προποτζήδες

Λάς Κλάμας

Τετάρτη 08/05/2019

6-3

83.

Κοινωνική Πολιτική

Αστέρας Παντείου

Τετάρτη 08/05/2019

4-4

84.

Ελεγκτές F.C.

Σκύλοι

Τετάρτη 08/05/2019

8-12

85.

Λάς Κλάμας

Σκύλοι

Δευτέρα 13/05/2019

11-11

86.

5G

Ελεγκτές F.C.

Δευτέρα 13/05/2019

6-5

87.

Πύραυλος

Αστέρας Παντείου

Δευτέρα 13/05/2019

9-2

88.

Κοινωνική Πολιτική

Προποτζήδες

Δευτέρα 13/05/2019

3-9

89.

Πύραυλος

Προποτζήδες

Δευτέρα 20/05/2019

6-4

90.

Ελεγκτές F.C.

Αστέρας Παντείου

Δευτέρα 20/05/2019

5-4

91.

Σκύλοι

5G

Δευτέρα 20/05/2019

7-7

92.

Κοινωνική Πολιτική

Λάς Κλάμας

Δευτέρα 20/05/2019

3-3

93.

Αστέρας Παντείου

Προποτζήδες

Τετάρτη 22/05/2019

7-6

94.

Ελεγκτές F.C.

Πύραυλος

Τετάρτη 22/05/2019

1-5

95.

Λάς Κλάμας

5G

Τετάρτη 22/05/2019

7-10

96.

Κοινωνική Πολιτική

Σκύλοι

Τετάρτη 22/05/2019

3-9

97.

Προποτζήδες

Ελεγκτές F.C.

Δευτέρα 27/05/2019

4-1

98.

Πύραυλος

Σκύλοι

Δευτέρα 27/05/2019

6-5

99

Λάς Κλάμας

Αστέρας Παντείου

Δευτέρα 27/05/2019

3-5

100.

5G

Κοινωνική Πολιτική

Δευτέρα 27/05/2019

9-7

101.

Προποτζήδες

5G

Τετάρτη 29/05/2019

4-4

102.

Λάς Κλάμας

Πύραυλος

Τετάρτη 29/05/2019

6-8

103.

Αστέρας Παντείου

Σκύλοι

Τετάρτη 29/05/2019

4-3

104.

Κοινωνική Πολιτική

Ελεγκτές F.C.

Τετάρτη 29/05/2019

2-2

105.

Προποτζήδες

Σκύλοι

Δευτέρα 03/06/2019

7-3

106.

Πύραυλος

Κοινωνική Πολιτική

Δευτέρα 03/06/2019

9-9

107.

5G

Αστέρας Παντείου

Δευτέρα 03/06/2019

6-5

108.

Ελεγκτές F.C.

Λάς Κλάμας

Δευτέρα 03/06/2019

4-4

109.

5G

Πύραυλος

Τετάρτη 05/06/2019

6-7

110.

Λάς Κλάμας

Προποτζήδες

Τετάρτη 05/06/2019

4-5

111.

Αστέρας Παντείου

Κοινωνική Πολιτική

Τετάρτη 05/06/2019

4-4

112.

Σκύλοι

Ελεγκτές F.C.

Τετάρτη 05/06/2019

10-8

113.

Σκύλοι

Λάς Κλάμας

Δευτέρα 10/06/2019

9-9

114.

Ελεγκτές F.C.

5G

Δευτέρα 10/06/2019

4-7

115.

Αστέρας Παντείου

Πύραυλος

Δευτέρα 10/06/2019

11-15

116.

Προποτζήδες

Κοινωνική Πολιτική

Δευτέρα 10/06/2019

7-5

 

 

 

 

 

 

 

 

Mini Soccer 2018_19 Πρόγραμμα Αγώνων Α΄ Φάσης

α.α

Ομάδα α

Ομάδα β

Ημερομηνία

Ώρα

1.

Σκύλοι

Ελεγκτές F.C.

Δευτέρα 19/11/2018

10.30

2.

Προποτζήδες

 Παπί

Δευτέρα 19/11/2018

10.30

3.

Ελεγκτές F.C.

Προποτζήδες

Δευτέρα 19/11/2018

11.30

4.

Παπί

Σκύλοι

Δευτέρα 19/11/2018

11.30

5.

5G

Κοινωνική Πολιτική

Τετάρτη 21/11/2018

10.30

6.

Αστέρας Παντείου

Πύραυλος

Τετάρτη 21/11/2018

10.30

7.

Κοινωνική Πολιτική

Αστέρας Παντείου

Τετάρτη 21/11/2018

11.30

8.

Πύραυλος

5G

Τετάρτη 21/11/2018

11.30

9.

Λας Κλάμας

Ανώνυμοι

Δευτέρα 26/11/2018

10.30

10.

Ελεγκτές F.C.

Προποτζήδες

Δευτέρα 26/11/2018

10.30

11.

Προποτζήδες

Λας Κλάμας

Δευτέρα 26/11/2018

11.30

12.

Ανώνυμοι

Ελεγκτές F.C.

Δευτέρα 26/11/2018

11.30

 

Οι αγώνες διεξάγονται στα γήπεδα του Δήμου Καλλιθέας, που βρίσκονται δίπλα στο σταθμό του ηλεκτρικού σιδηροδρόμου "Ελ. Βενιζέλος - Ταύρος".

Ώρα προσέλευσης στους αγωνιστικούς χώρους: 20΄ πριν την έναρξη του αγώνα.

Απαγορεύονται τα παπούτσια με τάπες.

 

ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ MINI SOCCER 5X5 ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΕΞΗΣ:

 

1] Να συγκροτήσουν τις ομάδες τους (κατά προτίμηση ανά τμήμα ή εξάμηνο, όχι όμως και κατ' ανάγκην) ενώ

δικαιούνται να έχουν στη δύναμή τους κι έναν «φιλοξενούμενο» συμπαίκτη εκτός Πανεπιστημίου*

2] Να εκλέξουν έναν εκπρόσωπο – «αρχηγό».

3] Οι εκπρόσωποι των ομάδων να προσέλθουν στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο, για να καταθέσουν

δήλωση συμμετοχής μέχρι**

29/10 / 2018, ημέρα Δευτέρα

 

ώστε: α) Να γνωρίσουμε πόσες ομάδες θα συμμετάσχουν

β) Να γίνει κλήρωση των αγώνων

γ) Να δρομολογηθεί το πρόγραμμα των αγώνων

 

 

 

* Στη διοργάνωση γίνονται δεκτές φοιτητικές ομάδες κι από το Πανεπιστήμιο Πειραιά, το Χαροκόπειο κ.α. Πανεπιστήμια

** Όσοι-σες επιθυμούν να λάβουν μέρος, καλούνται να το δηλώσουν  στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο, επιτόπου, τηλεφωνικά από 11 έως 14.00 στο 2109025717, ή να συμπληρώσουν τη σχετική φόρμα ομαδικής δήλωσης, είτε αναλόγως τη φόρμα μεμονωμένης εκδήλωσης ενδιαφέροντος.

***Δεν απαιτείται η καταβολή οικονομικού αντιτίμου.

****Επισημαίνεται πως απαγορεύονται, εκ της διεύθυνσης των δημοτικών γηπέδων, τα παπούτσια  με τάπες.

 

α.α

Ομάδα α΄

Ομάδα β΄

Ημερομηνία

Αποτέλεσμα

19.

Πύραυλος

Ελεγκτές F.C.

Δευτέρα  11/12/2017

2-2

20.

Προποτζήδες

Σκύλοι

Δευτέρα  11/12/2017

2-5

21.

Πύραυλος

Προποτζήδες

Δευτέρα  11/12/2017

1-2

22.

Ελεγκτές F.C.

Σκύλοι

Δευτέρα  11/12/2017

3-3

23.

Σκύλοι

Πύραυλος

Δευτέρα  11/12/2017

5-2

24.

Προποτζήδες

Ελεγκτές F.C.

Δευτέρα  11/12/2017

2-6

25.

Λάς Κλάμας

Χάρος

Τετάρτη 13/12/2017

11-15

26.

Ηλεκτρολόγοι

Άτιτλοι

Δευτέρα  18/12/2017

6-1

27.

Χάρος

Ηλεκτρολόγοι

Δευτέρα 12/02/2018

3-3

28.

Άτιτλοι

Λάς Κλάμας

Δευτέρα 12/02/2018

0-7

29.

Χάρος

Άτιτλοι

Δευτέρα 12/02/2018

8-2

30.

Λάς Κλάμας

Ηλεκτρολόγοι

Δευτέρα 12/02/2018

5-3

31.

Ηλεκτρολόγοι

Άγιαξ

Δευτέρα  18/12/2017

1-5

32.

Ταμπούρια

Άτιτλοι

Δευτέρα  19/03/2018

2-4

33.

Άτιτλοι

Άγιαξ

Δευτέρα  18/12/2017

2-10

34.

Ταμπούρια

Ηλεκτρολόγοι

Δευτέρα  14/03/2018

3-4

35.

Άγιαξ

Ταμπούρια

Τετάρτη 14/3/2018

3-6

36.

Πύραυλος

Άγιαξ

Δευτέρα  19/03/2018

6-4

37.

Ελεγκτές F.C.

Ταμπούρια

Τετάρτη 14/2/2018

5-1

38.

Άγιαξ

Ελεγκτές F.C.

Δευτέρα  26/03/2018

2-4

39.

Ταμπούρια

Πύραυλος

Τετάρτη 14/2/2018

2-6

40.

Προποτζήδες

Λάς Κλάμας

Τετάρτη 21/2/2018

8-3

41.

Σκύλοι

Χάρος

Τετάρτη 21/2/2018

1-6

42.

Χάρος

Προποτζήδες

Τετάρτη 21/2/2018

9-3

43.

Λάς Κλάμας

Σκύλοι

Τετάρτη 21/2/2018

2-7

44.

Χάρος

Άγιαξ

Τετάρτη 28/2/2018

5-5

45.

Λάς Κλάμας

Ταμπούρια

Τετάρτη 28/2/2018

5-1

46.

Ταμπούρια

Χάρος

Τετάρτη 28/2/2018

2-6

47.

Άγιαξ

Λάς Κλάμας

Τετάρτη 28/2/2018

5-6

48.

Ηλεκτρολόγοι

Πύραυλος

Δευτέρα  05/03/2018

6-0

49.

Άτιτλοι

Ελεγκτές F.C.

Δευτέρα  05/03/2018

5-2

50.

Πύραυλος

Άτιτλοι

Δευτέρα  05/03/2018

6-0

51.

Ελεγκτές F.C.

Ηλεκτρολόγοι

Δευτέρα  05/03/2018

1-5

52.

Άγιαξ

Προποτζήδες

Δευτέρα  19/03/2018

6-5

53.

Ταμπούρια

Σκύλοι

Δευτέρα  12/03/2018

6-1

54.

Προποτζήδες

Ταμπούρια

Δευτέρα  19/03/2018

6-2

55.

Σκύλοι

Άγιαξ

Τετάρτη 14/2/2018

2-7

56.

Πύραυλος

Χάρος

Δευτέρα  26/03/2018

6-4

57.

Λάς Κλάμας

Πύραυλος

Δευτέρα  26/03/2018

3-9

58.

Χάρος

Ελεγκτές F.C.

Τετάρτη 10/1/2018

6-7

59.

Ελεγκτές F.C.

Λάς Κλάμας

Δευτέρα  26/03/2018

2-4

60.

Άτιτλοι

Προποτζήδες

Δευτέρα  12/03/2018

0-1

61.

Σκύλοι

Άτιτλοι

Δευτέρα  12/03/2018

1-4

62.

Ηλεκτρολόγοι

Σκύλοι

Δευτέρα  12/03/2018

6-2

63.

Προποτζήδες

Ηλεκτρολόγοι

Τετάρτη 07/03/2018

4-17


                                                                   

Οι αγώνες διεξάγονται στα γήπεδα του Δήμου Καλλιθέας, που βρίσκονται δίπλα στο σταθμό του ηλεκτρικού σιδηροδρόμου "Ελ. Βενιζέλος - Ταύρος".

Ώρα προσέλευσης στους αγωνιστικούς χώρους: 20΄ πριν την έναρξη του αγώνα.

Απαγορεύονται τα παπούτσια με τάπες.

 

 

α.α

Ομάδα α

Ομάδα β

Ημερομηνία

Αποτελέσματα

1.

Μπέμπηδες

Πύραυλος

Τετάρτη 15/11/2017

1-6

2.

Άτιτλοι

Λάς Κλάμας

Τετάρτη 15/11/2017

2-3

3.

Λάς Κλάμας

Μπέμπηδες

Τετάρτη 15/11/2017

7-2

4.

Πύραυλος

Άτιτλοι

Τετάρτη 15/11/2017

4-1

5.

Άτιτλοι

Μπέμπηδες

Τετάρτη 15/11/2017

4-1

6.

Λάς Κλάμας

Πύραυλος

Τετάρτη 15/11/2017

1-4

7.

Μπαρτσελιώμα

Ελεγκτές F.C.

Τετάρτη 22/11/2017

2-8

8.

Χάρος

Άγιαξ

Δευτέρα 20/11/2017

6-4

9.

Μπαρτσελιώμα

Χάρος

Τετάρτη 22/11/2017

0-4

10.

Ελεγκτές F.C.

Άγιαξ

Δευτέρα 20/11/2017

3-5

11.

Άγιαξ

Μπαρτσελιώμα

Τετάρτη 22/11/2017

7-1

12.

Χάρος

Ελεγκτές F.C.

Δευτέρα 20/11/2017

2-4

13.

Ηλεκτρολόγοι

Δ.Ε.Σ. Α΄

Τετάρτη 29/11/2017

5-1

14.

Σκύλοι

Ταμπούρια

Τετάρτη 29/11/2017

3-9

15.

Ταμπούρια

Δ.Ε.Σ. Α΄

Τετάρτη 29/11/2017

8-0

16.

Σκύλοι

Ηλεκτρολόγοι

Τετάρτη 29/11/2017

3-9

17.

Ηλεκτρολόγοι

Ταμπούρια

Τετάρτη 06/12/2017

6-2

18.

Δ.Ε.Σ. Α΄

Σκύλοι

Τετάρτη 06/12/2017

7-13

 

Οι αγώνες διεξάγονται στα γήπεδα του Δήμου Καλλιθέας, που βρίσκονται δίπλα στο σταθμό του ηλεκτρικού σιδηροδρόμου "Ελ. Βενιζέλος - Ταύρος".

Ώρα προσέλευσης στους αγωνιστικούς χώρους: 20΄ πριν την έναρξη του αγώνα.

Απαγορεύονται τα παπούτσια με τάπες.