δισφαιρίσεις xi

Διεθνείς συμμετοχές

Tranlate Language

Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Mini Soccer

Λαμβάνοντας υπόψη τις ιδιαιτερότητες του Πανεπιστημιακού Αθλητισμού, ειδικώς μάλιστα στο πλαίσιο κάποιου Πανεπιστημίου Κοινωνικών και Πολιτικών Επιστημών όπως αναγράφεται και στον πλήρη τίτλο του Ιδρύματος, το Γυμναστήριο του Παντείου Πανεπιστημίου, σε συνεργασία με το Αμίλλημα - Ερευνητικό Κέντρο Παιχνιδιού και Άσκησης, διεξάγει κατά ιδιαίτερο, μα και πρωτότυπο τρόπο, τις διοργανώσεις των ομαδικών αθλοπαιδιών.

Στο πλαίσιο αυτής της πρωτοβουλίας διοργανώνεται Πρωτάθλημα Mini Soccer μεταξύ φοιτητικών ομάδων, όπου πέραν των γνωστών κανονισμών του Αγωνίσματος θα επιτρέπεται στις αντίπαλες ομάδες να καταθέσουν κι επιπλέον προτάσεις όρων που επιθυμούν να ισχύσουν στο επικείμενο παιχνίδι τους, το οποίο δικαιούνται εξίσου να καθορίσουν. Οι φοιτητές-τριες που ενδιαφέρονται για το αγώνισμα καλούνται να παρακολουθούν τις ανακοινώσεις, να καταθέσουν τις προτάσεις τους και να εκδηλώσουν το ενδιαφέρον τους.

ΟΝΟΜΑΣΙΑ ΟΜΑΔΑΣ ΜΙΝΙ SOCCER
ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΠΑΙΚΤΩΝ (Αναφέρετε αυτά τα στοιχεία που γνωρίζετε σίγουρα - έστω όχι όλα καταρχήν κι επανέρχεστε)
ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (Ο αποστολέας της δήλωσης θεωρείται ως ο υπεύθυνος Α')
Ημερομηνία:*
Word Verification:

 

 

α.α Ομάδα α Ομάδα β Ημερομηνία Σκορ
73 Αναλώσιμοι Encrypted Τε 26 Φεβρουαρίου 09.45
74 Σουρικάτες Δεσαϊκός Τε 26 Φεβρουαρίου 09.45
75 Αναλώσιμοι Σουρικάτες Τε 26 Φεβρουαρίου 11.00
76 Encrypted Δεσαϊκός Τε 26 Φεβρουαρίου 11.00
79 Βαλντάνο 2 Μπαρτσελιώμα Τε 5 Μαρτίου 09.45
80 Σπίντι 7 Ντριμ Τιμ Κοινωνιολόγοι Τε 5 Μαρτίου 09.45
81 Βαλντάνο 2 Σπίντι 7 Ντριμ Τιμ Τε 5 Μαρτίου 11.00
82 Μπαρτσελιώμα Κοινωνιολόγοι Τε 5 Μαρτίου 11.00
85 40 παληκάρια Τσε τσε Διεθνολόγοι Δε 10 Μαρτίου 09.45
86 Ποδάρι Filoxenia Δε 10 Μαρτίου 09.45
87 40 παληκάρια Ποδάρι Δε 10 Μαρτίου 11.00
88 Τσε τσε Διεθνολόγοι Filoxenia Δε 10 Μαρτίου 11.00
91 Κουρσάροι Καροτσάκια Τε 12 Μαρτίου 09.45
92 Economist Άτιτλοι Τε 12 Μαρτίου 09.45
93 Κουρσάροι Economist Τε 12 Μαρτίου 11.00
94 Καροτσάκια Άτιτλοι Τε 12 Μαρτίου 11.00

 

* Το πρόγραμμα των υπόλοιπων αγώνων θα ακολουθήσει προσεχώς.

Οι αγώνες πραγματοποιηθούν στα γήπεδα του Δήμου Καλλιθέας, που βρίσκονται

δίπλα στο σταθμό του ηλεκτρικού σιδηροδρόμου "Ελ. Βενιζέλος - Ταύρος".

 

α.α

Ομάδα α

Ομάδα β

Ημερομηνία

Σκορ






49

Άτιτλοι

Δεσαϊκός

Δε 13 Ιανουαρίου

9 - 4

50

40 παληκάρια

Σπίντι 7 Ντριμ Τιμ

Δε 13 Ιανουαρίου

10 - 8

51

Σπίντι 7 Ντριμ Τιμ

Άτιτλοι

Δε 13 Ιανουαρίου

4 - 8

52

Δεσαϊκός

40 παληκάρια

Δε 13 Ιανουαρίου

5 - 10

53

Σπίντι 7 Ντριμ Τιμ

Δεσαϊκός

Πα 17 Ιανουαρίου

5 - 5

54

Άτιτλοι

40 παληκάρια

Πα 17 Ιανουαρίου

6 - 10

55

Filoxenia

Σουρικάτες

Τε 15 Ιανουαρίου

2 - 10

56

Κουρσάροι

Κοινωνιολόγοι

Τε 15 Ιανουαρίου

8 - 6

57

Κοινωνιολόγοι

Filoxenia

Τε 15 Ιανουαρίου

4 - 6

58

Σουρικάτες

Κουρσάροι

Τε 15 Ιανουαρίου

0 - 0

59

Κουρσάροι

Filoxenia

Πα 17 Ιανουαρίου

14 - 0

60

Σουρικάτες

Κοινωνιολόγοι

Πα 17 Ιανουαρίου

2 - 10

61

Μπαρτσελιώμα

Καροτσάκια

Δε 20 Ιανουαρίου

4 - 8

62

Αναλώσιμοι

Τσε τσε Διεθνολόγοι

Δε 20 Ιανουαρίου

8 - 0

63

Τσε τσε Διεθνολόγοι

Μπαρτσελιώμα

Δε 20 Ιανουαρίου

5 - 5

64

Καροτσάκια

Αναλώσιμοι

Δε 20 Ιανουαρίου

8 - 16

65

Αναλώσιμοι

Μπαρτσελιώμα

Πα 24 Ιανουαρίου

9 - 5

66

Καροτσάκια

Διεθνολόγοι

Πα 24 Ιανουαρίου

10 - 2

67

Encrypted

Ποδάρι

Τε 22 Ιανουαρίου

6 - 17

68

Βαλντάνο 2

Economist

Τε 22 Ιανουαρίου

2 - 6

69

Economist

Encrypted

Τε 22 Ιανουαρίου

8 - 2

70

Ποδάρι

Βαλντάνο 2

Τε 22 Ιανουαρίου

10 - 4

71

Economist

Ποδάρι

Πα 24 Ιανουαρίου

2 - 12

72

Encrypted

Βαλντάνο 2

Πα 24 Ιανουαρίου

2 - 10

 

* Το πρόγραμμα των υπόλοιπων αγώνων θα ακολουθήσει προσεχώς.

Οι αγώνες πραγματοποιηθούν στα γήπεδα του Δήμου Καλλιθέας, που βρίσκονται

δίπλα στο σταθμό του ηλεκτρικού σιδηροδρόμου "Ελ. Βενιζέλος - Ταύρος".

 

α.α

Ομάδα α

Ομάδα β

Ημερομηνία

Σκορ

49

Άτιτλοι

Δεσαϊκός

Δε 13 Ιανουαρίου

09.45

50

40 παληκάρια

Σπίντι 7 Ντριμ Τιμ

Δε 13 Ιανουαρίου

09.45

51

Σπίντι 7 Ντριμ Τιμ

Άτιτλοι

Δε 13 Ιανουαρίου

11.00

52

Δεσαϊκός

40 παληκάρια

Δε 13 Ιανουαρίου

11.00

55

Filoxenia

Σουρικάτες

Τε 15 Ιανουαρίου

09.45

56

Κουρσάροι

Κοινωνιολόγοι

Τε 15 Ιανουαρίου

09.45

57

Κοινωνιολόγοι

Filoxenia

Τε 15 Ιανουαρίου

11.00

58

Σουρικάτες

Κουρσάροι

Τε 15 Ιανουαρίου

11.00

61

Μπαρτσελιώμα

Καροτσάκια

Δε 20 Ιανουαρίου

09.45

62

Αναλώσιμοι

Τσε τσε Διεθνολόγοι

Δε 20 Ιανουαρίου

09.45

63

Τσε τσε Διεθνολόγοι

Μπαρτσελιώμα

Δε 20 Ιανουαρίου

11.00

64

Καροτσάκια

Αναλώσιμοι

Δε 20 Ιανουαρίου

11.00

67

Encrypted

Ποδάρι

Τε 22 Ιανουαρίου

09.45

68

Βαλντάνο 2

Economist

Τε 22 Ιανουαρίου

09.45

69

Economist

Encrypted

Τε 22 Ιανουαρίου

11.00

70

Ποδάρι

Βαλντάνο 2

Τε 22 Ιανουαρίου

11.00

 

* Το πρόγραμμα των υπόλοιπων αγώνων θα ακολουθήσει προσεχώς.

Οι αγώνες πραγματοποιηθούν στα γήπεδα του Δήμου Καλλιθέας, που βρίσκονται

δίπλα στο σταθμό του ηλεκτρικού σιδηροδρόμου "Ελ. Βενιζέλος - Ταύρος".

 

α.α

Ομάδα α

Ομάδα β

Ημερομηνία

Σκορ

1

Σουρικάτες

Καροτσάκια

Τε 20 Νοεμβρίου

16 - 4

2

Δεσαϊκός

Ποδάρι

Τε 20 Νοεμβρίου

2 - 6

3

Καροτσάκια

Δεσαϊκός

Τε 20 Νοεμβρίου

4–22

4

Ποδάρι

Σουρικάτες

Τε 20 Νοεμβρίου

10 - 0

5

Filoxenia

Encrypted

Δε 25 Νοεμβρίου

12 – 6

6

Μπαρτσελιώμα

Άτιτλοι

Δε 25 Νοεμβρίου

6 - 2

7

Άτιτλοι

Filoxenia

Δε 25 Νοεμβρίου

2 - 11

8

Encrypted

Μπαρτσελιώμα

Δε 25 Νοεμβρίου

8 - 9

9

Βαλντάνο 2

40 παληκάρια

Τε 27 Νοεμβρίου

12 - 7

10

Αναλώσιμοι

Κουρσάροι

Τε 27 Νοεμβρίου

2 - 2

11

40 παληκάρια

Αναλώσιμοι

Τε 27 Νοεμβρίου

3 - 3

12

Κουρσάροι

Βαλντάνο 2

Τε 27 Νοεμβρίου

6 - 7

13

Τσε Τσε Διεθνολόγοι

Economist

Δε 2 Δεκεμβρίου

2 - 4

14

Κοινωνιολόγοι

Σπίντι 7 Ντριμ Τιμ

Δε 2 Δεκεμβρίου

7 - 2

15

Economist

Κοινωνιολόγοι

Δε 2 Δεκεμβρίου

6 – 4

16

Ντριμ Τιμ

Τσε Τσε Διεθνολόγοι

Δε 2 Δεκεμβρίου

3 - 3

17

Σουρικάτες

Δεσαϊκός

Πα 29 Νοεμβρίου

2 - 6

18

Ποδάρι

Καροτσάκια

Πα 29 Νοεμβρίου

16 - 10

19

Filoxenia

Μπαρτσελιώμα

Πα 29 Νοεμβρίου

6 - 10

20

Άτιτλοι

Encrypted

Πα 29 Νοεμβρίου

2 - 12

21

Αναλώσιμοι

Βαλντάνο 2

Πα 6 Δεκεμβρίου

4 - 4

22

40 παληκάρια

Κουρσάροι

Πα 6 Δεκεμβρίου

8 - 11

23

Τσε Τσε Διεθνολόγοι

Κοινωνιολόγοι

Πα 6 Δεκεμβρίου

4 – 4

24

Economist

Σπίντι 7 Ντριμ Τιμ

Πα 6 Δεκεμβρίου

6 – 4

25

Άτιτλοι

Ποδάρι

Δε 9 Δεκεμβρίου

2 - 14

26

Αναλώσιμοι

Κοινωνιολόγοι

Δε 9 Δεκεμβρίου

8 - 9

27

Κοινωνιολόγοι

Άτιτλοι

Δε 9 Δεκεμβρίου

4 - 6

28

Ποδάρι

Αναλώσιμοι

Δε 9 Δεκεμβρίου

16 – 0

29

Αναλώσιμοι

Άτιτλοι

Πα 13 Δεκεμβρίου

10 - 4

30

Κοινωνιολόγοι

Ποδάρι

Πα 13 Δεκεμβρίου

0 - 8

31

Filoxenia

Δεσαϊκός

Τε 11 Δεκεμβρίου

6 – 4

32

Βαλντάνο 2

Τσε τσε Διεθνολόγοι

Τε 11 Δεκεμβρίου

2 - 2

33

Τσε τσε Διεθνολόγοι

Filoxenia

Τε 11 Δεκεμβρίου

0 - 3

34

Δεσαϊκός

Βαλντάνο 2

Τε 11 Δεκεμβρίου

4 - 6

35

Βαλντάνο 2

Filoxenia

Πα 13 Δεκεμβρίου

2 - 10

36

Τσε τσε Διεθνολόγοι

Δεσαϊκός

Πα 13 Δεκεμβρίου

0 - 3

37

Μπαρτσελιώμα

Σουρικάτες

Δε 16 Δεκεμβρίου

6 - 10

38

40 παληκάρια

Economist

Δε 16 Δεκεμβρίου

0 - 2

39

Economist

Μπαρτσελιώμα

Δε 16 Δεκεμβρίου

0 - 3

40

Σουρικάτες

40 παληκάρια

Δε 16 Δεκεμβρίου

3 - 0

41

Economist

Σουρικάτες

Πα 20 Δεκεμβρίου

0 - 8

42

40 παληκάρια

Μπαρτσελιώμα

Πα 20 Δεκεμβρίου

0 - 4

43

Encrypted

Καροτσάκια

Τε 18 Δεκεμβρίου

2 - 2

44

Κουρσάροι

Σπίντι 7 Ντριμ Τιμ

Τε 18 Δεκεμβρίου

2 - 0

45

Σπίντι 7 Ντριμ Τιμ

Encrypted

Τε 18 Δεκεμβρίου

3 - 3

46

Καροτσάκια

Κουρσάροι

Τε 18 Δεκεμβρίου

0 - 3

47

Κουρσάροι

Encrypted

Πα 20 Δεκεμβρίου

4 - 0

48

Σπίντι 7 Ντριμ Τιμ

Καροτσάκια

Πα 20 Δεκεμβρίου

4 - 4

 

* Το πρόγραμμα των υπόλοιπων αγώνων θα ακολουθήσει προσεχώς.

Οι αγώνες πραγματοποιηθούν στα γήπεδα του Δήμου Καλλιθέας, που βρίσκονται

δίπλα στο σταθμό του ηλεκτρικού σιδηροδρόμου "Ελ. Βενιζέλος - Ταύρος".

 

α.α Ομάδα α Ομάδα β Ημερομηνία Ώρα

25

Άτιτλοι

Ποδάρι

Δε 9 Δεκεμβρίου

09.45

26

Αναλώσιμοι

Κοινωνιολόγοι

Δε 9 Δεκεμβρίου

09.45

27

Κοινωνιολόγοι

Άτιτλοι

Δε 9 Δεκεμβρίου

11.00

28

Ποδάρι

Αναλώσιμοι

Δε 9 Δεκεμβρίου

11.00

31

Filoxenia

Δεσαϊκός

Τε 11 Δεκεμβρίου

09.45

32

Βαλντάνο 2

Τσε τσε Διεθνολόγοι

Τε 11 Δεκεμβρίου

09.45

33

Τσε τσε Διεθνολόγοι

Filoxenia

Τε 11 Δεκεμβρίου

11.00

34

Δεσαϊκός

Βαλντάνο 2

Τε 11 Δεκεμβρίου

11.00

37

Μπαρτσελιώμα

Σουρικάτες

Δε 16 Δεκεμβρίου

09.45

38

40 παληκάρια

Economist

Δε 16 Δεκεμβρίου

09.45

39

Economist

Μπαρτσελιώμα

Δε 16 Δεκεμβρίου

11.00

40

Σουρικάτες

40 παληκάρια

Δε 16 Δεκεμβρίου

11.00

43

Encrypted

Καροτσάκια

Τε 18 Δεκεμβρίου

09.45

44

Κουρσάροι

Σπίντι 7 Ντριμ Τιμ

Τε 18 Δεκεμβρίου

09.45

45

Σπίντι 7 Ντριμ Τιμ

Encrypted

Τε 18 Δεκεμβρίου

11.00

46

Καροτσάκια

Κουρσάροι

Τε 18 Δεκεμβρίου

11.00

 

* Το πρόγραμμα αγώνων των υπόλοιπων ομάδων θα ακολουθήσει προσεχώς.

Οι αγώνες πραγματοποιηθούν στα γήπεδα του Δήμου Καλλιθέας, που βρίσκονται

δίπλα στο σταθμό του ηλεκτρικού σιδηροδρόμου "Ελ. Βενιζέλος - Ταύρος".