ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΩΝ
Α΄ ημέρα αγώνων (Τετάρτη 19.12.2018)
Α.Α |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟ |
1 |
ΧΑΒΑΛΙΕΡΣ |
THE GIRRAFFES |
Τετάρτη 19.12.2018 |
09.00 |
1 |
2 |
BUZZER BEATER |
TERMINATORS |
Τετάρτη 19.12.2018 |
09.00 |
2 |
3 |
Νικήτρια 1 |
Νικήτρια 2 |
Τετάρτη 19.12.2018 |
10.00 |
1 |
4 |
Ηττημένη 1 |
Ηττημένη 2 |
Τετάρτη 19.12.2018 |
10.00 |
2 |
5 |
ΑΜΠΑΛΑΣΚΕΤΟΙ |
VODKA JUNIOR |
Τετάρτη 19.12.2018 |
11.00 |
1 |
6 |
DRINK TEAM |
ΦΙΔΕΜΠΟΡΕΣ |
Τετάρτη 19.12.2018 |
11.00 |
2 |
7 |
Νικήτρια 5 |
Νικήτρια 6 |
Τετάρτη 19.12.2018 |
12.00 |
1 |
8 |
Ηττημένη 5 |
Ηττημένη 6 |
Τετάρτη 19.12.2018 |
12.00 |
2 |
9 |
SNOW BEATER |
ΓΕΩΠΟΛΙΤΙΚΟΙ |
Τετάρτη 19.12.2018 |
13.00 |
1 |
10 |
WINEATERS |
KAINOTOMHMENOI |
Τετάρτη 19.12.2018 |
13.00 |
2 |
11 |
Νικήτρια 9 |
Νικήτρια 10 |
Τετάρτη 19.12.2018 |
14.00 |
1 |
12 |
Ηττημένη 9 |
Ηττημένη 10 |
Τετάρτη 19.12.2018 |
14.00 |
2 |
13 |
SUPER EAGLES |
ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ |
Τετάρτη 19.12.2018 |
15.00 |
1 |
14 |
DREAM FRIK |
ΔΕΚΑΕΞΑΡΧΙΑ |
Τετάρτη 19.12.2018 |
15.00 |
2 |
15 |
Νικήτρια 13 |
Νικήτρια 14 |
Τετάρτη 19.12.2018 |
16.00 |
1 |
16 |
Ηττημένη 13 |
Ηττημένη 14 |
Τετάρτη 19.12.2018 |
16.00 |
2 |
Β΄ ημέρα αγώνων (Πέμπτη 20.12.2018
Α.Α |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟ |
17 |
Νικήτρια 3 |
Νικήτρια 7 |
Πέμπτη 20.12.2018 |
09.00 |
1 |
18 |
Νικήτρια 11 |
Νικήτρια 15 |
Πέμπτη 20.12.2018 |
09.00 |
2 |
19 |
Νικήτρια 17 |
Νικήτρια 18 |
Πέμπτη 20.12.2018 |
10.00 |
1 |
20 |
Ηττημένη 17 |
Ηττημένη 18 |
Πέμπτη 20.12.2018 |
10.00 |
2 |
21 |
Ηττημένη 3 |
Νικήτρια 4 |
Πέμπτη 20.12.2018 |
11.00 |
1 |
22 |
Ηττημένη 7 |
Νικήτρια 8 |
Πέμπτη 20.12.2018 |
11.00 |
2 |
23 |
Ηττημένη 11 |
Νικήτρια 12 |
Πέμπτη 20.12.2018 |
12.00 |
1 |
24 |
Ηττημένη 15 |
Νικήτρια 16 |
Πέμπτη 20.12.2018 |
12.00 |
2 |
25 |
Νικήτρια 21 |
Νικήτρια 22 |
Πέμπτη 20.12.2018 |
13.00 |
1 |
26 |
Νικήτρια 23 |
Νικήτρια 24 |
Πέμπτη 20.12.2018 |
13.00 |
2 |
27 |
Νικήτρια 25 |
Νικήτρια 26 |
Πέμπτη 20.12.2018 |
14.00 |
1 |
28 |
Νικήτρια 27 |
Νικήτρια 20 |
Πέμπτη 20.12.2018 |
14.00 |
2 |
Αγώνες τελικής κατάταξης νικητριών:
(την ίδια ημέρα Πέμπτη 20.12.2018, ή σε άλλη ημερομηνία που θα συμφωνηθεί από κοινού, με πρώτη προτεινόμενη την επόμενη τελευταία Πέμπτη του έτους).
Α.Α |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟ |
29 |
Ηττημένη 19 |
Νικήτρια 28 |
(;)Πέμπτη 20.12.2018 |
15.00 |
1 |
30 |
Νικήτρια 19 |
Νικήτρια 29 |
(;)Πέμπτη 20.12.2018(; |
15.00 |
2 |
31 |
Νικήτρια 19 |
Νικήτρια 30 (if 2nd chance) |
(;)Πέμπτη 20.12.2018 |
16.00 |
1 |
Όλοι οι αγώνες θα γίνουν στο κλειστό Γυμναστήριο του Παντείου Πανεπιστημίου, Ιππώνακτος 36 Ν. Κόσμος, δίπλα στην ομώνυμη στάση Μετρό - Τραμ.
.