α.α

Ομάδα α΄

Ομάδα β΄

Ημερομηνία

Αποτέλεσμα

19.

Πύραυλος

Ελεγκτές F.C.

Δευτέρα  11/12/2017

2-2

20.

Προποτζήδες

Σκύλοι

Δευτέρα  11/12/2017

2-5

21.

Πύραυλος

Προποτζήδες

Δευτέρα  11/12/2017

1-2

22.

Ελεγκτές F.C.

Σκύλοι

Δευτέρα  11/12/2017

3-3

23.

Σκύλοι

Πύραυλος

Δευτέρα  11/12/2017

5-2

24.

Προποτζήδες

Ελεγκτές F.C.

Δευτέρα  11/12/2017

2-6

25.

Λάς Κλάμας

Χάρος

Τετάρτη 13/12/2017

11-15

26.

Ηλεκτρολόγοι

Άτιτλοι

Δευτέρα  18/12/2017

6-1

27.

Χάρος

Ηλεκτρολόγοι

Δευτέρα 12/02/2018

3-3

28.

Άτιτλοι

Λάς Κλάμας

Δευτέρα 12/02/2018

0-7

29.

Χάρος

Άτιτλοι

Δευτέρα 12/02/2018

8-2

30.

Λάς Κλάμας

Ηλεκτρολόγοι

Δευτέρα 12/02/2018

5-3

31.

Ηλεκτρολόγοι

Άγιαξ

Δευτέρα  18/12/2017

1-5

32.

Ταμπούρια

Άτιτλοι

Δευτέρα  19/03/2018

2-4

33.

Άτιτλοι

Άγιαξ

Δευτέρα  18/12/2017

2-10

34.

Ταμπούρια

Ηλεκτρολόγοι

Δευτέρα  14/03/2018

3-4

35.

Άγιαξ

Ταμπούρια

Τετάρτη 14/3/2018

3-6

36.

Πύραυλος

Άγιαξ

Δευτέρα  19/03/2018

6-4

37.

Ελεγκτές F.C.

Ταμπούρια

Τετάρτη 14/2/2018

5-1

38.

Άγιαξ

Ελεγκτές F.C.

Δευτέρα  26/03/2018

2-4

39.

Ταμπούρια

Πύραυλος

Τετάρτη 14/2/2018

2-6

40.

Προποτζήδες

Λάς Κλάμας

Τετάρτη 21/2/2018

8-3

41.

Σκύλοι

Χάρος

Τετάρτη 21/2/2018

1-6

42.

Χάρος

Προποτζήδες

Τετάρτη 21/2/2018

9-3

43.

Λάς Κλάμας

Σκύλοι

Τετάρτη 21/2/2018

2-7

44.

Χάρος

Άγιαξ

Τετάρτη 28/2/2018

5-5

45.

Λάς Κλάμας

Ταμπούρια

Τετάρτη 28/2/2018

5-1

46.

Ταμπούρια

Χάρος

Τετάρτη 28/2/2018

2-6

47.

Άγιαξ

Λάς Κλάμας

Τετάρτη 28/2/2018

5-6

48.

Ηλεκτρολόγοι

Πύραυλος

Δευτέρα  05/03/2018

6-0

49.

Άτιτλοι

Ελεγκτές F.C.

Δευτέρα  05/03/2018

5-2

50.

Πύραυλος

Άτιτλοι

Δευτέρα  05/03/2018

6-0

51.

Ελεγκτές F.C.

Ηλεκτρολόγοι

Δευτέρα  05/03/2018

1-5

52.

Άγιαξ

Προποτζήδες

Δευτέρα  19/03/2018

6-5

53.

Ταμπούρια

Σκύλοι

Δευτέρα  12/03/2018

6-1

54.

Προποτζήδες

Ταμπούρια

Δευτέρα  19/03/2018

6-2

55.

Σκύλοι

Άγιαξ

Τετάρτη 14/2/2018

2-7

56.

Πύραυλος

Χάρος

Δευτέρα  26/03/2018

6-4

57.

Λάς Κλάμας

Πύραυλος

Δευτέρα  26/03/2018

3-9

58.

Χάρος

Ελεγκτές F.C.

Τετάρτη 10/1/2018

6-7

59.

Ελεγκτές F.C.

Λάς Κλάμας

Δευτέρα  26/03/2018

2-4

60.

Άτιτλοι

Προποτζήδες

Δευτέρα  12/03/2018

0-1

61.

Σκύλοι

Άτιτλοι

Δευτέρα  12/03/2018

1-4

62.

Ηλεκτρολόγοι

Σκύλοι

Δευτέρα  12/03/2018

6-2

63.

Προποτζήδες

Ηλεκτρολόγοι

Τετάρτη 07/03/2018

4-17


                                                                   

Οι αγώνες διεξάγονται στα γήπεδα του Δήμου Καλλιθέας, που βρίσκονται δίπλα στο σταθμό του ηλεκτρικού σιδηροδρόμου "Ελ. Βενιζέλος - Ταύρος".

Ώρα προσέλευσης στους αγωνιστικούς χώρους: 20΄ πριν την έναρξη του αγώνα.

Απαγορεύονται τα παπούτσια με τάπες.